Prebiotic Cleansing Set
Van €107,85 voor €77,90!
Jouw voordeel: €29,95
Een gezonde huid begint bij een schone huid! Met het Prebiotic Cleansing Trio geef je jouw huidverzorgingsroutine een boost dankzij prebiotische ingrediënten die het huidmicrobioom in balans brengen. Dit krachtige reinigingstrio helpt je huid gezond, gehydrateerd en stralend te houden.
Deze set bevat:
2x IK SILK+ 200ml
1x PREBIOTIC SPRAY+ 75ml
PERSOONLIJK ADVIES
VIND JOUW SALON
Denk goed na voor je een bestelling online plaatst. Misschien is er wel een salon bij jou in de buurt waar je je producten kan afhalen. Dat is niet alleen beter voor het milieu, je steunt zo ook de lokale salons én krijgt professioneel huidadvies van een IK Huidspecialist.

IK NEEMT VERANTWOORDELIJK

Als IK Skin Perfection ontwikkelen wij onze producten in harmonie met de natuur en staan we voor veilige formules. We respecteren en houden van het leven in zee. Hiervoor nemen wij ook onze verantwoordelijkheid.
Dat is de reden waarom we 100% microbead-vrij zijn. In plaats van plastic bolletjes te gebruiken die schadelijk zijn voor het leven in de zee, gebruiken we alleen natuurlijke korrels in onze scrubs, opgebouwd uit rijst en bamboe of op basis van enzymen (papaya en ananas).
Wij werken toe naar een volledig microplastics-vrije productlijn: inmiddels zijn 16 producten, waaronder de nieuwe BOTANIC BODY intensief voedende bodylotion, 100% microplastics-vrij en zijn 11 producten 100% vegan!
Support & Klantenservice
HI SKINLOVER, WAARMEE KUNNEN WIJ JOU HELPEN?
Heb je een vraag of wil je graag persoonlijk advies? Neem dan contact op met onze klantenservice via support@ik-skinperfection.nl of bel ons op (085) 018 1610.
Heb je een vraag over je bestelling, bezorging, betaling of wil je een product retourneren? Bekijk alle meest gestelde vragen op deze pagina en vind jouw antwoord! https://www.ik-skinperfection.nl/faq
WAAROM IK SKIN PERFECTION?
Gratis verzending boven €50,- voor Nederland en België | |
Vandaag besteld, binnen 1-2 werkdagen bezorgd | |
Kies voor thuisbezorging of een IK salon als afhaalpunt | |
Veilig online betalen | |
Persoonlijk advies door een IK huidspecialist |
IK Skin Perfection streeft met jou naar een gezonde huid, met als uitgangspunt een gebalanceerd microbioom. Deze natuurlijke beschermlaag van de huid ondersteunt processen die nodig zijn om de huid gezond en veerkrachtig te houden.
SILK+ is een ultrazachte, zeer milde reinigingsmilk, lotion met pH hersteller en eye make-up remover in één en verwijdert talg en vuil voordat zij de kans krijgen poriën te verstoppen. Deze milde en romige emulsie is rijk aan vitamines die de energietoevoer en nieuwe huidcellen stimuleren. Voedende en beschermende groene cosmeceuticals zorgen voor een satijnzachte huid, zelfs voor de zeer gevoelige huid.
PREBIOTIC SPRAY+ is een geavanceerde formule met natuurlijke prebiotische extracten als Prebiolin AGA en Biolin P. Deze verfijnde mist voorziet de huid van een onzichtbare sluier die de huidbarrière versterkt en de huid verzacht en kalmeert. PREBIOTIC SPRAY+ bevat voeding voor de goede, beschermende bacteriën die op de huid leven en draagt daarmee bij aan een gebalanceerd en versterkt microbioom. PREBIOTIC SPRAY is onmisbaar in ieders Skincare Routine en geschikt voor elk huidtype. Met name een gevoelige, geïrriteerde en beschadigde huid heeft veel baat bij het dagelijks gebruik van de PREBIOTIC SPRAY+. Maar ook als je geen specifieke huidproblemen hebt, is het heel zinvol om de PREBIOTIC SPRAY+ dagelijks te gebruiken omdat deze het microbioom in balans brengt én houdt, en zo ook preventief huidproblemen kan voorkomen.
Gebruik | Reinig de huid eerst met de SILK+ en vernevel vervolgens de PREBIOTIC SPRAY+ over de huid. Houd de sprayflacon 20 tot 30 cm van het gezicht af. Ontgrendel de spraybutton door deze stevig door te drukken en vernevel de mist gelijkmatig over het gereinigde gezicht en decolleté. Breng achtereenvolgens de gekozen serums, in laagjes over elkaar aan. Zorg ervoor dat elk serum volledig door de huid is opgenomen voordat het volgende laagje wordt aangebracht. Rond het huidverzorgingsritueel af met een IK crème om alle actieve ingrediënten in te sluiten en bescherm de huid overdag met een IK SPF. |
---|
SILK+ AQUA, HYDROGENATED ETHYLHEXYL OLIVATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, OLIVOYL HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL OLEATE, GLYCERYL STEARATE, CETYL ALCOHOL, HYDROGENATED OLIVE OIL UNSAPONIFIABLES, GLYCERIN, CAPRYLYL GLYCOL, ACACIA SENEGAL GUM, INULIN, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, XANTHAN GUM, PANTHENOL, ALPHA GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DIPROPYLENE GLYCOL, ALLANTOIN, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, SHEA BUTTER ETHYL ESTERS, POTASSIUM HYDROXIDE, POLYMNIA SONCHIFOLIA ROOT JUICE, TOCOPHEROL, MALTODEXTRIN, SODIUM BENZOATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, BOSWELLIA SERRATA GUM, POTASSIUM SORBATE, LACTOBACILLUS, CITRIC ACID
PREBIOTIC SPRAY+ AQUA, INULIN, PROPANEDIOL, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, SODIUM HYALURONATE